11Projekt „SłowoDziej” zakończony sukcesem! „FarboBajanie” zakończone wielkim sukcesem! Mimo trudnej, pandemicznej sytuacji wojewódzki konkurs plastyczny „FarboBajanie” udało się zakończyć ogromnym sukcesem.

Tematyka prac nie była łatwa i wymagała od uczniów wiele trudu. Zadanie polegało na interpretacji i plastycznym opisaniu wrażeń po przeczytaniu wybranego utworu z literatury słowiańskiej. Na konkurs wpłynęło ponad 400 prac, tym bardziej cieszy sukces naszych uczniów.  Jury nie przyznało I miejsca, w zamian tego pojawiło się miejsce II, III i IV. Aż pięć nagród przypadło uczniom z naszej szkoły. Oto laureaci i wyróżnieni:

 

IV miejsce

Zuzanna Kłosowska
Michał Hauke 

WYRÓŻNIENIA

Antoni Graczyk
Majka Janiszewska
Marcelina Henkelmann

Laureatom i wyróżnionym serdecznie gratuluje opiekunka konkursu Zofia Dyrcz- Kudła. Nagrody zostaną przesłane pocztą.

A jak w tych niełatwych czasach wygądało podsumowanie konkursu i co pracach konkursowych powiedzieli jurorzy? Przekonajcie się sami:)